BAHÇE TESİSATI

Küçük bahçelerden en büyük alanların sulanmasına kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler kaliteli ve en uygun fiyat politikası ile Alarkazan'da. Bahçe peyzajı için ihtiyaç duyulabilecek tesisat malzemelerini sağlamaktayız.

BUHAR TESİSATI

Herhangi bir yakıtın (katı, sıvı, gaz) yakılması sonucu veya elektrik ya da nükleer enerji kaynağı kullanılarak sudan istenilen sıcaklık, basınç ve miktarda buhar elde etmeye yarayan basınçlı, kapalı bir kaptır.

DOĞAL GAZ TESİSATI

Doğalgaz uzun yıllar ev ya da iş yerlerinin ısınması konusunda en etkili olan ve çok fazla tercih edilen ısınma yöntemidir. Doğalgaz tesisatı nedir sorusuna en doğru cevapları Alarkazan'da bulacak ücretsiz teklif alabileceksiniz.

ISITMA TESİSATI

Kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.

TEMİZ/ATIK SU TESİSATI

Atık Su Tesisatı konusu da dikkate alındığında gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak değişen yaşam standardı inşaat sektörünü de yakından etkilemiştir. inşaat sektörünü oluşturan birimlerde teknik beceriye sahip ekip halinde çalışarak inşaat alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri üretmektedir.

YANGIN TESİSATI

Olası bir yangında itfaiye gelene kadar yangını yavaşlatmak, ufak yangınları söndürmek ve itfaiye müdahalesine destek olmak amacı ile tasarlanan ve uygulanan sistemlerdir.